Služby

Úvod Služby

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náš tím je tu pre Vás. Radi Vám zariadime Váš byt, dom či chatu. Robíme riešenia na mieru, ale radi zariadime aj len detskú izbu alebo obývačku v kombinácii s nábytkom z reťazcov. Samozrejmosťou je zabezpečenie všetkých profesistov, dohliadanie počas realizácie, následné upratanie a dodekorovanie priestoru.

 

Interiérový design

Komplexný balík služieb interiérového dizajnu, od vytvorenia concept boardu, návrhu, rozpočtu, výber zariadenia,  zabezpečenie dodávky tovaru až po dohľad nad samotnou realizáciou.  Hlavným zameraním je riešenie interiéru investičných nehnuteľností, kde sa funkčné a designové požiadavky značne líšia oproti bežným residenčným nehnuteľnostiam. Avšak našim klientom realizujeme aj ich vlastné interiéry na bývanie. Cieľom je vytvoriť estetický a praktický interiér v dobrej kvalite za primeranú cenu.

 

Home staging 

Spočíva v príprave nehnuteľnosti pred jej predajom alebo prenájmom a jej profesionálna prezentácia na realitnom trhu. Podstatou home stagingu je pripraviť nehnuteľnosť tak, aby bola zaujímavá pre čo najširší okruh ľudí. Ponúkame Vám túto službu, pričom sa snažíme zmenu dosiahnuť finančne nenáročnými, no dobre premyslenými zásahmi v interiéri. Za niekoľko hodín sme schopní urobiť vo Vašom dome alebo byte zmeny, vďaka ktorým bude Vaša nehnuteľnosť pôsobiť atraktívnejšie pre potenciálnych záujemcov. Máme dlhoročné skúsenosti a vieme, čo na klientov zaberá.